کور رنگی سبز لجنی

بسم المعشوق

روز قدس هم آمد و رفت .

روز قدس یک  سامانه برای ستایش است . اگر که بدانیم !

خاک عالم بر سر آنهائیکه  با لجن سبز  شرک سیاسی  جلوی مردمکهای تنگ نگاهشان را  گل گرفته اند  .

خودشان را به انواع انحرافات  سخت و نرم  معاصر  ،  کثیف  و آلوده کرده اند و هر جا هم که باشند و بروند به گند و نکبت می کشند....کثافتهای فکری ، اعتقادی  ، اجتماعی ، اخلاقی ، سیاسی  و در یک کلمه آرمانی .......

بدتر از همه اینکه برای مزلف گری  و جلف بازی  و  کفر پرستی  و نفاق دوستی خود از نام عزیز و پاک و حماسی و جوانمرد خیز ایران هم  به نامردی  به نفع  اهداف کثیف  خود خرج می کنند !!

  مردان دله   و  دختران و زنان شلیته ای    که حتی فرق بین آزادگی ، انسانیت و جوانمردی  و حیا را با  قرتی گری و سکس و دوست دختر و پسر بودن و فاحشه و هرزه گری و خیابان گردی  و ولگردی و لمپنیسم  و چرت بافتن و گفتن  را هنوز  در کله پوک و پر از  هیچ  خود نمی فهمند و بر نمی تابند.

البته آنهائیکه با ولایت مخصوصاً ولایت فقیه مشکل دارند  دست خودشان نیست  !!!

چرا ؟ .... چون ولایت علی علیه السلام و در دوسوی آن ولایت انبیاء و ولایت فیقه که استمرار ولایت انبیاء الهی  است  ودر یک کلام ولایت الهی  معیار حلال زادگی و حرامزادگی  بوده و هست .

سبز لجنی هایی که در روز قدس بر خود و اسلاف و اخلافشان  مرگ  فرستادند  صدردصد  یا تخمشان مشکل دارد یا لقمه شان . ....یا  حرامزاده اند  یا  حرامخوار  .

برای همین می توانند از   مامی جانشان   قضیه را پیگیری کنند یا از بابای بدبختشان  (البته  منظور  ناپدری  مربوطه می باشد ) بپرسند !

 به هر  صورت روز قدس  روز احیای مقدسات اعتقادی ، تاریخی ، جغرافیای طبیعی ، انسانی و سیاسی است.

سالگشتی  که روزش  بزرگداشت  تمامی  مقدسات به حساب می آید.

قدس مرز ندارد . قدس یک جریان است. قدس یک ارزش است. قدس یک آرمان است.یک سیاله در باطن ماهیت مرامنامه آفرینش است.

چه کسی گفته قدس حجم و زاویه و ضلع و سطح و در یک کلام مختصات دارد ؟!

قدس  ماندگار ترین خاطره از معماران خوبیها در عرصه جهان دیروز و امروز و فردا ست که به دست نالوطی هایی امثال همین جنگولکهایی که  اینجا الان دارند جان می کنند به غریبی و اسیری گرفتار شده است.

این واژه از پیغمبران گذشته  سلام الله علیهم اجمعین شروع شد . با بعثت پیامبر اکرم صلوات الله علیه  پر رنگ تر شد و نقطه عطف چرخش منحنی  کیفی پرستش شد و یادگار ماند تا عصر ظهور ......و باقی قضایا .

یادمان باشد که در عصر ظهور  ، قدس و ایران و ایرانیها و ولایت پایدار  و ماندگار  فقها در دوران  غیبت  در  محتوای  هم معنا  می شوند  ....اگر که بخواهیم و بدانیم.

و هرچه جز این است  ،  مثل امروزی که همه می بینند  و نه در کتابها خوانده باشند سقوط  سبز  لجنی در پرتگاه  درک الاسفل غضب الهی است.

این روز ها خواهند رفت و زندگی ها  هم خواهد رفت و قدس می ماند و مردمانی از جنس فردا که می آیند .لاجرم ما  نیز همه با قطار سرنوشت دیر یا زود از این دنیا می رویم و فقط قدسی می ماند و یادی که به خاطره ها خواهد پیوست ؛ چه شیرین و چه تلخ  ! ارزشهای الهی و امتهایی که می آیند  ، بسیار   بیشتر  از ما خدا و نمادهای خدایی را در عالم دوست خواهند داشت و خدا هم آنها را  شاید بیشتر از  ما دوست داشته باشد  و صد البته هم دوست دارد .

فراموش نکنیم خدایی که امروز شاهد است فردا حاکم است .

فراموش نکنیم که معاد جزو اصول دین ماست.

فراموش نکنیم که مرگ آمدنی است و ما رفتنی  و  همه اینها خیلی دیر و دور نیست .فردای قیامت باید در مقابل هر آنچه گفته ایم پاسخگو باشیم . آیا فکر آنجایش را کرده ایم ؟! قدس خانه خدا است . قدس برای انبیاء عظام الهی و امتهای آنان  قبله بوده است  . اکنون به خاطر تمام خوبیهای گذشته برای دیدار با آنهمه روءیا  ، برای تجدید دیدار  رو به قبله داریم یا پشت به قبله کرده ایم ؟! هر کسی خودش بهتر می داند که چه کرده است و چه می کند  !

آیا اینها یادمان خواهد ماند ؟

راستی  ما را چه می شود ؟!

مرگ آمدنی است و ما رفتنی   !!!

 و قدس واقعیتی ماندنی برای همیشه تاریخ ....گذشته ، حال ، آینده .

خدایا عاقبت همه  ما  را  با  ولایت  و  به   سعادت و شهادت   ختم بخیر بفرما !

 

التماس دعای شهادت

با علی تا علی یا علی

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید