زخم آسمان


+  

بسم المعشوق

چقدر عادت کرده بودیم که دور بین باشیم  و در آن دور دورها  ؛  نه چیزی نزدیک به این روزها ، لابه لای صفحات درسنامه های تاریخ عبرتها را بازبینی کنیم و همیشه هم همان چهره های تکراری  !!!

چقدر زود ؛ حتی زودتر از آنکه بخوانیم  با همین چشمهای سرمان دیدیم که چگونه این روزها فرعون ها و نمرودها  و جبت و طاغوت و ابوهریرها و بلعم با عوراها و طلحه و زبیر و عایشه ها و ذوالثدیه ها و ابن ابی العوجا ها و بنی امیه و بنی عباسهای سیاسی ، در عمل  و با شعار و حتی با سکوت خائنانه خود به بیرون از نوشته ها و آنسوی دیوار استخوانی جمجمه ها پریدند و تمام قد به اسم دین به طمع دنیا  جبهه کفر را با عجله و دستپاچه  رها کردند و به جان   ولایت فقیه و تمامیت پرستش معاصر ؛  گرسنه و وحشی  و دریده  حمله ور شدند.

وای بر شما! بدانید امروز خدایی که شاهد است فردا حاکم است....!

چند صباحی بیش از عمرتان نمانده است .از خدا بترسید !!! به ریش و گیس سفیدتان نگاه کنید !

ای ائمه کفر !!! سالها بود که برای استتار چهره هایتان را دین مالی کرده بودید شاید غنیمتی از آن بگیرید که البته هم گرفتید . حرامتان باد سهم بیت المال از قدرت و ثروت !

و امروز هم در این دنیاو روزگار خودتان خواستید که با کفار محشور باشید  و  وطن و آرمانها و ارزشها و اعتقادات و برادران آسمانی تان را دشمن شاد کنید ! تا به مانده لای دندان نسلهای در گذشته شاید که برسید !

خودتان را به چه چیزی بالاتر از خداوند فروختید ؟

آخرتتان را چگونه معامله کردید ؟ با چه کسانی معامله کردید ؟ برای چه چیزی بالاتر از خداوند زد و بند کردید ؟

ببینید چه کسانی دارند برای شما هلهله می کنند  ! دور و بر کربلای تکلیفتان را دوباره و چند باره ببینید. خوب هم ببینید.

چه بدانید چه ندانید و چه بخواهید و چه نخواهید تا اینجا در امتحان الهی عاقبت به  شر  شده اید و به اردوگاه کفر  با خواری و خفت به طمع لاشه بد بوی دنیا  پناهنده گشتید  و البته به اسارت رفتید  و در زمره عمله های ارزان آنها درآمدید .حداقل تا نفسی مانده بکوشید بلکه شاید آخرت به خیر باشید  هرچند که خوب می دانم جنس شما جنس طاغوت است و در این میانه فرقی بین شما و آن دیگران مثل شما نیست .

ولایت فقیه را تمکین کنید آنهم از سر اعتقاد نه مصلحت که تنها راه توبه است اگر که سعادتی روزی باقیمانده راه نرفته تان باشد !

به فرمایش امام بزرگوارمان خمینی بزرگ : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد .

ودست آخر برای آنهمه جز شما ...: 

 با علی در بدر بودن شرط نیست          ای برادر نهروان در پیش روست

 

با علی تا علی یا علی

 

 

 

نویسنده : زخم آسمان ; ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک